Flamenco

Muzyka
Taniec
Śpiew


Magdalena umiejętności w śpiewie flamenco uczyła się w Granadzie w Szkole "Carmen de las cuevas" a w Niemczech u wybitnej cygańskiej pieśniarki Carmen Fernandez. W Polsce brała lekcje u José Antonio Santiago "El Cafelete". Brała udział także w warsztatach śpiewu m.in. z José Parrondo oraz Irene Alvarez. Jej wyczucie i charyzma w śpiewie flamenco zostały wielokrotnie uznane przez jej Hiszpańskich nauczycieli. 

Między 2001 a 2017 rokiem była główną wokalistką krakowskiej formacji Aire Andaluz.

2011 r. wraz z byłym zespołem Aire Andaluz została laureatką Konkursu na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty w ramach Grechuta Festival. Podczas konkursu Magdalena zaprezentowała przetłumaczone przez siebie utwory: "Na szarość naszych nocy" oraz "Ocalić od zapomnienia".

Obecnie współpracuje z formacją POEMA FLAMENCO, którą zaułożyła wraz z tancerkami Kają Będkowska-Klar oraz Wiolą Bednarczyk. Ich ponad 15 letnie doświadczenie, pasja i charyzma sceniczna sprawiają, że publiczność może poczuć prawdziwą magię flamenco na scenie! Wraz z nimi występują niezwykle utalentowani muzycy: Kuba Bachleda na gitarze oraz Łukasz Kurzydło na cajonie.

Jej zrozumienie emocjonalnego przekazu w śpiewie flamenco, sprawia, że jako jedyna Polska wokalistka potrafi oddać jego niepowtarzalny andaluzyjski temperament. 


Repertuar Flamenco


Grechuta i Tuwim w 
rytmie flamenco


Tradycyjne 
flamenco

Dowiedz się więcej

KONTAKT magdowski@interia.pl, Tel. 515191527

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com