MUZYKA KUBAŃSKA

Skład latynoski zespołu tworzy pięcioro niezwykle utalentowanych muzyków, których łączy pasja do żywiołowej muzyki z krajów Ameryki Łacińskiej.

Magdalena Lechowska to Polka o latynoskiej duszy! Urodziła się w Krakowie, ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. To jedyna polska wokalistka mająca w swoim repertuarze takie gatunki jak flamenco, tango argentyńskie, salsę, rancherę, bolera, cumbię i muzykę andyjską! Charyzmatyczny i pełen słońca wokal Magdaleny, energiczna trąbką Dominika Borka, wybitna gra na gitarze Karola Macha i żwyiołowa gra na instrumentach perkusyjnych Patryka Zakrzewskiego sprawią, że słuchacze poczują prawdziwy klimat Ameryki Łacińskiej

Zespół gra największe kubańskie przeboje takie jak: Chan Chan, Guantanamera, Veinte años, Ay Candela, El cuarto de Tula, lagrimas negras i wiele innych!
Muzyka zespołu oddaje wiernie tzw. „sabor cubano” oraz przenosi słuchacza do ubogich zaułków Hawany, gdzie powstały standardy znane obecnie całemu światu. Zespół wykonuje znane wszystkim piosenki Buena Vista Social Club: „Chan Chan”, „Cuarto de Tula”, „Veinte años”, „Ay Candela” i światowej sławy przeboje takie jak „Guantanamera” i "La vida es un carnaval”. 
Niespotykana energia zespołu, która emanuje ze sceny, natychmiast porywa do tańca. Oferta zespołu obejmuje zarówno koncerty klubowe, jak i profesjonalną oraz atrakcyjną oprawę muzyczną ekskluzywnych bankietów, konferencji, balów, przyjęć weselnych i okolicznościowych.


KONTAKT     magduchislecho@gmail.com     Tel. 515191527

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com