FIESTA LATINA

Skład latynoski zespołu tworzy czworo niezwykle utalentowanych muzyków, których łączy pasja do żywiołowej muzyki z krajów Ameryki Łacińskiej.

Magdalena Lechowska to Polka o latynoskiej duszy! Urodziła się w Krakowie, ale dorastała w egzotycznej Kolumbii chłonąc od najmłodszych lat tamtejsze rytmy, melodie i kulturę iberoamerykańską. To jedyna polska wokalistka mająca w swoim repertuarze takie gatunki jak flamenco, tango argentyńskie, salsę, rancherę, bolera, cumbię i muzykę andyjską! Charyzmatyczny i pełen słońca wokal Magdaleny, energiczna trąbką Dominika Borka, wybitna gra na gitarze Karola Macha i żwyiołowa gra na instrumentach perkusyjnych Patryka Zakrzewskiego sprawią, że słuchacze poczują prawdziwy klimat Ameryki ŁacińskiejZespół gra największe latynoskie i kolumbijskie przeboje takie jak: La camisa negra, Guantanamera, La bamba, Besame mucho i bolera najwiekszej kolumbijskiej gwiazdy:  Shakiry! 
Muzyka zespołu oddaje wiernie tzw. „sabor latino”, ducha i potencjał Ameryki Łacińskiej oraz przenosi słuchacza do ubogich zaułków Hawany, gdzie powstały standardy znane obecnie całemu światu. Zespół wykonuje znane wszystkim piosenki Buena Vista Social Club: „Chan Chan”, „Cuarto de Tula”, „Veinte años”, „Ay Candela” i światowej sławy przeboje takie jak „Guantanamera” i "La Bamba”. 
Niespotykana energia zespołu, która emanuje ze sceny, natychmiast porywa do tańca. Oferta zespołu obejmuje zarówno koncerty klubowe, jak i profesjonalną oraz atrakcyjną oprawę muzyczną ekskluzywnych bankietów, konferencji, balów, przyjęć weselnych i okolicznościowych.

 
 

KONTAKT magdowski@interia.pl, Tel. 515191527

Strona stworzona za pomocą kreatora stron www Manifo.com